Voormalige universiteitsbibliotheek te Amsterdam

Tijdelijke invulling en vastgoedbescherming – Singel 425 Amsterdam

Het karakteristieke gebouw aan De Singel 425 in Amsterdam, bekend als de voormalige Universiteitsbibliotheek van de Universiteit van Amsterdam (UvA), heeft in de zomer van 2025 een nieuwe fase bereikt. Na de verhuizing van de bibliotheek naar een andere locatie is dit iconische pand tijdelijk beschikbaar gekomen.

De Vastgoedbeschermer zorgt ervoor dat dit historische object niet leegstaat, maar juist optimaal wordt benut én beschermd. Wij zijn trots dat wij dit bijzondere pand in het hart van Amsterdam een tijdelijke, dynamische invulling mogen geven.

Flexibele werkplekken in een monumentale omgeving

Het pand biedt een inspirerende werkomgeving voor startups, freelancers en creatieve ondernemers. Zonder langdurige contracten kunnen zij hier flexibel werken, netwerken en groeien. Dit maakt Singel 425 tot een broedplaats voor innovatie en ondernemerschap, midden in een historische setting.

Vastgoedbescherming met Antikraak voor ondernemers

Totdat de definitieve herontwikkeling en planning van start gaat, wordt het gebouw professioneel beheerd en beschermd via onze dienst Antikraak met ondernemers. Deze vorm van vastgoedbescherming in Amsterdam zorgt ervoor dat leegstand geen kans krijgt.

Door de aanwezigheid van betrouwbare ondernemers blijft het pand:

  • Continu in gebruik
  • Veilig en goed onderhouden
  • Representatief voor eigenaren en omgeving

Voorkom leegstand, kraak en waardeverlies

Leegstaand vastgoed brengt risico’s met zich mee, zoals kraak, vandalisme en verval. Dankzij onze aanpak wordt dit effectief voorkomen. De levendige aanwezigheid van ondernemers creëert sociale controle en draagt bij aan het behoud van de kwaliteit en uitstraling van het pand.

Met tijdelijk beheer en vastgoedbescherming biedt De Vastgoedbeschermer eigenaren de ruimte om in alle rust toekomstplannen te ontwikkelen, zonder zorgen over de veiligheid of staat van hun vastgoed.

Meer weten over vastgoedbescherming in Amsterdam?

Wilt u ook uw vastgoed beschermen tegen leegstand? Neem contact op met De Vastgoedbeschermer

Over deze locatie

Acute hulp bij leegstand

Ben je eigenaar van een leegstaand gebouw en is er acute dreiging op kraak, inbraak of vandalisme? Laat je gegevens achter – wij schakelen direct.

Ook ’s avonds en in het weekend bereikbaar.

Bel of mail me terug

Gegevens ontvangen.

Bedankt voor het achterlaten van jouw gegevens, wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!